Baza nazwisk

Poniżej zamieszczono alfabetyczną listę wszystkich ustalonych z nazwiska żołnierzy 7 Dywizji Piechoty, którzy znajdują się w którejkolwiek z kategorii naszej strony. Po “kliknięciu” na wybrane nazwisko, wyświetli się karta personalna żołnierza (w formie tabeli) zawierająca podstawowe informacje jakie udało się dotychczas ustalić. W niektórych przypadkach są to jedynie dane szczątkowe, natomiast w innych karta zawiera dodatkowo fotografię i/lub biogram. UWAGA Karty personalne znajdują się w ciągłym opracowaniu i będą dodawane stopniowo. Aby znaleźć poszukiwane nazwisko we wszystkich możliwych kategoriach, skorzystaj z opcji “szukaj” znajdującej się po lewej stronie monitora.

  1. Adamczyk Zygmunt kpr.
  2. Algusiewicz Bogdan ppor. art.
  3. Altman Jerzy ppor. rez.
  4. Apoznański Jan kpt.
  5. Bagiński kan.
  6. Banasiak Michał kpt.
  7. Banaszkiewicz Wacław st. strz.
  8. Baran Adam st. sierż. pil.
  9. Bednarek kpr.
  10. Berg Franciszek strz.
  11. Bielanik ppor.
  12. Binek Józef strz.
  13. Bizanc Ewald kpt. rez.
  14. Blümenstein kan.
  15. Błaszczyk kan.
  16. Bochniak Antoni ppor.
  17. Boguszewski Kazimierz por. rez. lek. wet.
  18. Borkowski Andrzej kpt.
  19. Boros Ryszard por.
  20. Boryca strz.
  21. Borys kpr.
  22. Bubel Władysław ppor. rez.
  23. Buchacz Marian ppor.
  24. Butryk kan.
  25. Cekiera Saturnin por. rez.
  26. Chamyszyn kan.
  27. Chełstowski Aleksander por. obs.
  28. Choład Włodzimierz uł.
  29. Chrzanowski Józef mjr
  30. Chwastek Mieczysław kpr.
  31. Ciepliński Franciszek kpr. pil.
  32. Cierpica bomb.
  33. Cisowski kan.
  34. Czaiński Zygmunt st. strz.
  35. Czaplig kan.
  36. Czech Stanisław uł.
  37. Czuma Marian ppor. rez. dr
  38. Czyrek Bolesław ppor.
  39. Danko Władysław kpt. aud. mgr
  40. Dawczyk kan.
  41. Deremoniec uł.
  42. Dębowski kan.
  43. Dobrzyński Konstanty plut. rez.
  44. Dzieniakowski Lech ppor. rez.
  45. Eckersdorf Alfred por. rez.
  46. Fajer Adam strz.
  47. Fijałkowski Jan por. rez.
  48. Fina kan.
  49. Frydel Wincenty ppor. rez.
  50. Gajdo Jan por. rez.
  51. Galiński bomb.
  52. Gąsiorowski Janusz gen. bryg.
  53. Gębuś Piotr plut.
  54. Głąb Konstanty szer.
  55. Gniatkowski kan.
  56. Gołąbek Rufin ogn. pchor. rez.
  57. Gongor Antoni ppor. rez.
  58. Górny plut.
  59. Górski Stanisław ppor. rez.
  60. Grabianka Michał ppor. rez.
  61. Grabowski Jan ppor. rez.
  62. Grodzicki Bolesław kpt. dypl.
  63. Gronowski Michał szer.
  64. Guzik Henryk kpr.
  65. Hadryś bomb.
  66. Hahn Józef plut. pchor.
  67. Hłond Bolesław ppor. rez.
  68. Hnatow kan.
  69. Hudoliński kan.
  70. Huszke Lucjan pchor.
  71. Ignasiak Jan kpr.
  72. Ihnatowicz Henryk kpt.
  73. Jachimowicz kan.
  74. Jakubiec Tadeusz ppor. lek.
  75. Jakubowicz kan.
  76. Janicki wachm.
  77. Janicki Czesław ppor. rez. inż.
  78. Janicki Kazimierz płk dypl.
  79. Jankowski kpr.
  80. Jankowski Feliks Antoni ppor. rez.
  81. Jankowski Władysław Kazimierz ppor. rez.
  82. Jarmuda kpr.
  83. Jasecki Adolf uł.
  84. Jasiński Eugeniusz ppor. rez.
  85. Jaskółka Józef kan.
  86. Jeżowski Bolesław kpt.
  87. Jęśkowiak Edward Konrad ppor. rez.
  88. Jung Eugeniusz ppor. rez.
  89. Jurkowlaniec kpr.
  90. Kaczmarek kpr.
  91. Kamiński Józef kpt.
  92. Karbowiak Tadeusz kpt. rez.
  93. Karczewski Zdzisław por. rez.
  94. Karkowski Franciszek mjr st. kpl. ks.
  95. Karski Tomasz por. rez. inż.
  96. Kasprzyk Stefan st. strz.
  97. Kasztelowicz Roman ppor.
  98. Kaźmierski Julian plut.
  99. Kedyng plut.
  100. Kępa Stanisław ppor. rez.
  101. Kielski kpr. rez.
  102. Kiełducki Eugeniusz ppor. rez.
  103. Kil kan.
  104. Kołtun kan.
  105. Kosela Stefan strz.
  106. Kot Stanisław st. strz.
  107. Kot Władysław ppor.
  108. Kotliński Edmund por. rez.
  109. Kowalczuk kan.
  110. Kozarski Mieczysław ppor. rez. inż.
  111. Kozubski Roman ppor. rez.
  112. Krajewski kpr.
  113. Krakus Józef kan.
  114. Król uł.
  115. Kruszyński kan.
  116. Kubarski Leon kpr. pil.
  117. Kucemba Feliks strz.
  118. Kurzawa Brunon por.
  119. Kwadrans Franciszek st. majster wojsk.
  120. Larys Kazimierz kpt.
  121. Laski Ezyle kpr.
  122. Lassota plut.
  123. Latos kan.
  124. Leichter Izrael strz.
  125. Lemanowicz Mordka strz.
  126. Lesiak plut.
  127. Lesiw kan.
  128. Lewkowicz Antoni plut. pchor. rez.
  129. Lewkowicz Augustyn kpt.
  130. Lubczyński Stanisław ppor. rez.
  131. Łącki Janusz por. rez.
  132. Łyszczak Wacław uł.
  133. Majer kpr.
  134. Malec kan.
  135. Mandryk kan.
  136. Marczak Stanisław kpt.
  137. Maciejczyk Kazimierz ogn. pchor. rez.
  138. Markiewicz Józef kpr.
  139. Markowski uł.
  140. Marynowski Jerzy kpt.
  141. Mąkosza Andrzej strz.
  142. Męciński Adam ppor. obs. rez.
  143. Mikitnik kan.
  144. Mikołajewski Kazimierz mjr
  145. Milczarek bomb.
  146. Milczarek kpr.
  147. Milczarek Józef kpr.
  148. Milejski Stanisław st. strz.
  149. Miłek kan.
  150. Miśta Jan plut.
  151. Mitterman Aron strz.
  152. Mroczek ogn.
  153. Mroczkowski kan.
  154. Mulczyński Roman ppor. rez.
  155. Musiał Zygmunt pchor.
  156. Müller Filip ppor. rez.
  157. Myszczyj Eugeniusz pchor.
  158. Nabiałek Marian kpr.
  159. Nawrocki Stefan plut. pchor.
  160. Noga Alfred ppor. rez.
  161. Nowak Wacław uł.
  162. Nowotny kpr.
  163. Nycz plut.
  164. Ofner Ausiel strz.
  165. Ombach Leopold ppłk dypl.
  166. Orańczuk kan.
  167. Ostoja-Lniski por. rez.
  168. Ostrowski kpr.
  169. Pajdak Leon uł.
  170. Paluszyński kan.
  171. Panek Bronisław ppłk
  172. Paszczuk Kazimierz por.
  173. Pawelski Stanisław ppor. rez. mgr
  174. Perec Mojżesz st. strz.
  175. Perkowicz Edward kpt. dypl.
  176. Pęcina Henryk ppor. rez.
  177. Piaster Herszlik strz.
  178. Piekus Teofil por. rez.
  179. Pielużek kan.
  180. Pieniążek Stefan ppor. rez.
  181. Pietrzak Antoni ppor. rez.
  182. Pietrzyk Mieczysław ppor. pil. rez.
  183. Pijanowski Piotr strz.
  184. Plebanek kpr.
  185. Pliss Aleksander ppor. rez.
  186. Pliszke Stefan kpr. pil.
  187. Porybiński kan.
  188. Prokop kan.
  189. Pszenny Józef por.
  190. Pułaczewski bomb.
  191. Puławski Jan ppor. rez.
  192. Rakowski Michał ppor. rez.
  193. Ratuszny Aleksander kpt. dypl.
  194. Raźniewski plut. rez.
  195. Rembiszewski Stefan por. rez.
  196. Respondek Wacław kpt.
  197. Rettinger Roman mjr dr
  198. Rode Aleksander kpt.
  199. Rogacki Witold plut. pchor.
  200. Rojek Zygmunt ppor. lek.
  201. Rozmanit Tadeusz ppor. rez.
  202. Ruda Józef ppor. rez. int. mgr
  203. Rudnicki kan.
  204. Rudnicki Władysław uł.
  205. Rybicki Kazimierz mjr
  206. Ryczjowski Stanisław kan.
  207. Rzeszowski Roman ppor.
  208. Sadowski Mieczysław ppor.
  209. Scherner Ryszard ppor. rez.
  210. Sieradzki kan.
  211. Sims Armin Rigo Emmerich ppor. rez.
  212. Sitkowski Jerzy ppor. rez.
  213. Skał Stanisław st. ogn.
  214. Skąpica Mieczysław plut.
  215. Skibiński Jerzy ppor. rez.
  216. Skorupka Zdzisław ppor. rez.
  217. Skóra plut.
  218. Skrypka kan.
  219. Smolarkiewicz Jan ppor. rez. mgr
  220. Smyczek bomb.
  221. Sobczak st. ogn.
  222. Soboniak Zygmunt strz.
  223. Sokołowski Władysław Karol ppor. rez.
  224. Solak Stefan st. strz.
  225. Soń Franciszek ppor. rez.
  226. Sowier Eugeniusz plut.
  227. Stary kan.
  228. Stelmach kan.
  229. Stępień kan.
  230. Stolarczyk kan.
  231. Stych Franciszek kpt.
  232. Sulgostowski Roman kpt.
  233. Syska uł.
  234. Szajnerman Stanisław por. rez. dr
  235. Szewczyk Zygmunt por.
  236. Sztyliński Michał kpr. pchor. rez.
  237. Szyćko Wacław kpt.
  238. Szyjka kan.
  239. Szyjka plut.
  240. Szymaniak Czesław ppor. rez. lek.
  241. Szymanowicz kan.
  242. Szymanowki por. rez.
  243. Szymański Jan mjr
  244. Szymik Władysław por. obs.
  245. Ślęzak bomb.
  246. Świecki Stanisław por. rez. inż.
  247. Świtalski Adam ppłk dypl.
  248. Terka kpr. sł. st.
  249. Tokarski kan.
  250. Tomaszewicz Kontanty ppor.
  251. Tomaszunas Jerzy ppor. rez.
  252. Trzeszczak kpr.
  253. Trzeszczyński kpr.
  254. Turski Stefan kpr.
  255. Tyborek Edward uł.
  256. Wacławski Wieńczysław ppor. rez.
  257. Walasik bomb.
  258. Walmann wachm.
  259. Waś kpr.
  260. Watten Wojciech plut. pchor.
  261. Wawrzyńczak kan.
  262. Wesołowski Józef por.
  263. Wesołowski Klemens ppor.
  264. Wiaderek Czesław kan.
  265. Wilczyński Henryk kpr.
  266. Wilimowski Stanisław ppłk dypl. dr
  267. Wilniewczyc Wacław płk
  268. Wiszniewski Tadeusz mjr dr
  269. Wiślicki Józef mjr lek. wet.
  270. Włosiński Czesław kpr. pchor. mgr
  271. Wochnik Piotr st. strz.
  272. Wodziński Maciej ppor.
  273. Wojciechowski Witold ppor. rez.
  274. Wołowiec Stanisław kpt.
  275. Woźniak Wilhelm kpt.
  276. Wójtowicz Stanisław ppłk dypl.
  277. Wróbel Józef szer.
  278. Wróblewski ppor.
  279. Wrzeszcz Leon por. obs.
  280. Wrzosek Jan mjr
  281. Zajder kan.
  282. Zajdler Stanisław st. strz.
  283. Zander uł.
  284. Zarębowicz Michał kpr. pil.
  285. Zieliński kan.
  286. Ziębik Józef plut.
  287. Zimoń ppor. rez.
  288. Zombek kan.
  289. Żak Stanisław st. strz.
  290. Żelkowicz kan.
  291. Żółciak Henryk ppor. rez.
  292. Żórawski Feliks rtm.